
Zonnewende Concert II 2017
Zonnewende Concert II 2017
Met Serena Perez (1991), mezzosopraan en Raquel Garzás García – Pliego (1992), pianiste.
Serena Perez (1991), mezzosopraan, volgde haar eerste muzikale studies aan het Conservatorium van Gijon (Spanje) met zanglessen bij Maria Antonia Entrialgo. Tevens volgde ze vioollessen als bijvak. Tegenwoordig vervolgt ze haar studies aan het Conservatorium van Amsterdam met masterclasses o.a. van Margreet Honing, Ira Shiff, Johannette Zomer, Floris Visser, Paul Triepels, Alexander Oliver en Jeff Cohen. Serena zingt in diverse koren zowel in Spanje alsook ook in Nederland: in 2016 heeft ze een stage gelopen bij het Groot Omroepkoor en het Nederlandse Kamerkoor. In Spanje, Portugal, Frankrijk en Nederland heeft ze soloconcerten gegeven met werken van Pergolesi, Saint Saens, Monteverdi, Purcell, Literes.
Raquel Garzás García – Pliego (1992), pianiste, begint haar muzikale opleiding aan het Conservatorium Marcos Redonde in Ciudad Real; haar vervolgstudies doet ze aan het Conservatorium Superior de Música de Aragón met Miguel Angels Ortega Chavaldas. Tegenwoordig studeert Raquel aan het Koninklijke Conservatorium in Den Haag onder leiding van David Kuyken. Ze ontving masterclasses o.a. van Galina Eguiazarova, Claudio Martinez Mehner.
Regelmatig treedt ze op als soliste met het Symphonie Orkest van Aragón; onder leiding van John Edusel is Raquel opgetreden in het Concertgebouw van Amsterdam en in het Konzerthaus van Berlin. Dankzij haar liefde voor kamermuziek is ze medeoprichtster van het Trio CAMUS.
Programma
C.Monteverdi Disprezzata Regina (uit Opera L’íncoronazione di Poppea)
(1567 – 1643)
R.Schumann Seit ich ihn gesehen; Er der Herrlichste von allen (Aus Frauenliebe und Liebe)
(1810 – 1856)
J.Massenet Werther, Werther…Ces lettres (Uit Opera Werther)
(1842- 1912)
Piano interlude
S.Gubaidulina Chaconne
J.S. Bach Overture (uit French Overture BWV 831)
(1685 – 1750)
Pauze
C.W.Gluck Che farò senza Euridice
(1714 – 1787)
J.Massenet Va, laisse couler mes larmes (uit Opera Werther)
(1842 – 1912)
X.Montsalvatge Cuba dentro de un piano
(1912 – 2002)
Canto Negro Dormir a un negrito (uit Cinco canciones negras)
Toegift:
W.A.Mozart Voi que sapete (uit Opera Le Nozze di Figaro)
(1756 – 1791)
De concerten op Zonnewende worden georganiseerd door Stichting SOKA (Sociaal-culturele en Kunst Activiteiten). Stichting Soka is in 1983 opgericht met het doel jongeren en volwassenen de gelegenheid te bieden zich op maatschappelijk en cultureel gebied te ontplooien. Alle activiteiten worden zonder winstoogmerk georganiseerd.
Plaats: Conferentieoord Zonnewende, Tilburgseweg 54 te Moergestel
Aanvang: 14:15
Informatie: secretariaat@soka.nl of tel. 06 30 17 52 81
Interessant?
Lijkt dit event je interessant? Bekijk hier de event informatie en check of er tickets beschikbaar zijn!
Event info
Tickets
- Van maandag 05 juni 2017 14:15
- Tot maandag 05 juni 2017 17:00
Concert met Serena Perez (1991), mezzosopraan en Raquel Garzás García - Pliego (1992), pianiste.